İNSAN KAYNAKLARI

Değerlerimiz

Organizasyonumuz

ALD Türkiye bünyesinde Operasyon, Finans, Satış ve Pazarlama olmak üzere üç ana departman bulunmaktadır.

İşe Alım Sürecimiz

Doğru pozisyona doğru aday ilkesi ile özenli bir işe alım prosedürü uygulanmaktadır. Kariyer portalları, sosyal medya vb. kaynaklar kullanılarak ilan verilmektedir. İhtiyaçlarımız doğrultusunda deneyimli veya yetiştirilmek üzere eğitim alt yapısı kuvvetli ve istekli adaylar değerlendirmeye alınmaktadır. Mülakat aşamalarımız sırayla; İnsan Kaynakları ile yetkinlik bazlı mülakat, İlgili Birim Yöneticisi görüşmeleri, Referans Kontrolüdür. Bu süreç sonunda uygun bulunan adaya iş teklifi yapılır ve adayın teklifi kabulünden sonra giriş işlemleri başlatılır.

  • Temel Yetkinliklerimiz
  • Sonuç Odaklılık
  • Müşteri Odaklılık
  • Stratejiye Katkı
  • Bireylerin Geliştirilmesi
  • Değişim Liderliği
  • İş Birliği
  • Ekip Liderliği

Ücretlendirme ve Ek Menfaatler

Ücretlendirme, sosyal imkanlar ve çalışma ortamına kadar her alanda çalışan memnuniyetini sağlamak ALD insan kaynaklarının önceliğidir. İş değerleme doğrultusunda yüksek performansı ödüllendiren adil bir sisteme dayanmaktadır. 

Eğitim ve Gelişim

Çalışanlarımızın bilgi, beceri ve yetkinliklerinin geliştirilmesini sağlayacak eğitim ihtiyaçları belirlenir, bu yönde yıllık planlamalar yapılır ve gelişimleri desteklenir. Kişisel gelişim eğitimleri, e-learning, seminerler, teknik eğitimler, mevzuat eğitimleri başlıca eğitimler arasındadır. 

Performans ve Kariyer Yönetimi

Performans değerlendirme süreci, çalışanlarımızın görev tanımı, yetkinlikleri ve hedefleri üzerinden yapılır. Çalışanlarımız ilk aşamada iş tanımına göre hedeflerini belirleyerek kendisini değerlemekte, sonrasında bağlı olduğu yönetici değerlendirmesini tamamlamaktadır. Çalışan ve yöneticisi arasında gerçekleşen görüşmeler sonucunda performans değerleme süreci gerçekleşir ve değerlendirme ile çalışanın geliştirilmesi gereken yönleri, eğitim ihtiyacı belirlenebilmektedir. Bu sistemle birlikte iş akışlarının iyi işlemesi, şirketin daha hızlı ve sağlıklı büyümesi ve çalışanların bireysel gelişimi desteklenmiş olur.

ALD Ailesine Katılın

ALD Ailesinin değerli bir üyesi olmak için aradığınız kriterlere uygun ilanlarımıza başvurabilir veya ilgilendiğiniz alanı belirterek ik@aldautomotive.com mail adresine özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

ALD’de Staj

ALD Türkiye Ofisimizde staj imkanı kış dönemlerinde gerçekleşmektedir. Ağustos ayı itibariyle lise zorunlu stajyer adayları ile görüşme sağlanıp kış dönemi staj imkanı sunulmaktadır.  Yaz dönemimiz içinse 3 ay süresinde görev alacak gönüllü lise veya üniversite stajyerleri alınmaktadır. Mayıs ayı içerisinde gönüllü stajyer adaylarıyla görüşme sağlanıp yaz döneminde staj imkanı sunulmaktadır.

Staj başvurularınız için ilgilendiğiniz alanı belirterek ik@aldautomotive.com mail adresine özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

 

Bizi arayın!
444 88 30