Mobilite hizmeti sunan bir şirket olarak, ‘Hayatın her alanına mobilite katmayı önemsiyoruz’ düşüncesi ile 2017 yılı içinde kurumsal sosyal sorumluluk projelerimizde Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’ni (TOFD) destekleme kararı aldık .

 Bu kapsamda hem TOFD’nin mevcut kampanyalarını desteklemeye başladık hem de yeni ve farklı bir sosyal sorumluluk projesi hayata geçirdik.

Projemizi belirlerken, ALD çalışanlarının hem kendi hayatlarına, hem de başkalarının hayatına katkı sağlayabilecekleri bir proje olmasına özen gösterdik.  Sonunda hem insan sağlığını, hem de mobiliteyi yakından ilgilendiren iki konuyu birleştirdik ve ‘Sigarayı Bırak, Engelsiz Yaşama Umut Ol’ diyerek yola çıktık.

ALD Automotive Türkiye olarak, sigarayı bırakan gönüllü çalışanlar için TOFD’ye akülü tekerlekli sandalye bağışında bulunmaya karar verdik. Sigarayı bırakmaya gönüllü 12 arkadaşımızdan 6 grup oluşturduk, Ocak ayından başlayıp Nisan sonuna kadar sigara içmeyen her grup için bir akülü sandalye bağışında bulunma sözü verdik. Uzun yıllardır sigara içen gönüllülerimiz için zor geçen 4 ay sonunda 5 grup başarıya ulaştı ve 6 arkadaşımız bu güzel amaç için sigarayı bırakmayı başardı.

Ald Automotive Türkiye Ailesi olarak;hem sigarayı bırakanlar  adına; hem de 5 akülü tekerlekli sandalyeyi kullanacak olanlar  adına son derece mutluk verici bir sonuca ulaştık.

Bizi arayın!
444 88 30