ALD AUTOMOTIVE TÜRKİYE

Rakipsiz operasyonel kiralama hizmeti!

  • 2005 yılından bu yana Türkiye'de hizmet veren ALD Automotive Türkiye, ALD Automotive ve Société Générale Bankası'nın % 100 iştirakidir. 
  • Müşteri portföyünde, uluslararası ve yerel olmak 1200 adetin üzerinde müşterisi bulunan ve 15.000'in üzerinde araç filosunu yöneten ALD Automotive Türkiye, sektördeki hizmet kalitesi ile rakipsiz operasyonel kiralama firması olmayı hedeflemektedir.

 

Neden ALD Automotive?

Onlarca farklı markadan binlerce araçlık filo hacmimizle, operasyonel araç kiralamalarınızda yüksek müşteri memnuniyeti   ve avantajlı fiyatlarımızla hizmet veriyoruz. Filo kiralamada uzman ekibimizle, operasyonlarınızda aksaklıkların önüne geçmeyi  ve size kesintisiz mobilite sunmayı hedefliyoruz. Yedek araç, bakım, onarım, yol yardım, lastik yönetimi ve daha bir çok ek hizmet ile uzun dönem filo kiralamada konfor ve güvenliğinizi ALD Automotive olarak destekleyip, uluslararası deneyimimizi hizmetinize sunuyoruz.

ALD  Automotive  olarak, filo kiralama sürecinizde; aracın tescil ve teslimatından,  bakım-onarımına, yol yardımından, lastik yönetimine ve hatta güvenli sürüş programına kadar hayatınızı kolaylaştıracak çözümler sunuyor, üstelik 444 88 30 numaları Müşteri Hizmetleri hattımız ile aracınızla ilgili yaşayabileceğiniz her türlü aksaklıkta da 7/24 hizmete devam ediyoruz.

43 ülkede uzun dönem araç kiralama ve filo yönetimi hizmetini şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik olarak her geçen gün geliştiriyoruz. Operasyonunuzu yönetirken karşılaşabileceğiniz  kaza, hasar, aracınızın çalınması gibi riskleri, geniş kapsamlı sigorta poliçelerimizle, kaliteli hizmet anlayışımız çerçevesinde yönetiyoruz. Dijital çözümlerle filonuzu oturduğunuz yerden yönetebilme konforu sağlıyoruz.

Talep etmeniz durumunda ,  aracınızı İstanbul İl sınırları içerisinde belirli bir ücret karşılığında periyodik bakım, lastik değişimi ve trafik muayenesi için adresinizden alıp tekrar adresinize teslim ediyoruz.

ALD Automotive olarak, sözleşmeli araçların plakalarına kesilmiş trafik para cezalarına, HGS/OGS ve park cezalarının dijital kopyalarına ve bu cezalar için yapılan ödemelerin dekontlarına yeni web sitemiz ile tek tıkla erişmenizi sağlıyoruz. Ayrıca araçlarınızın  HGS/OGS geçişlerini de web sitemiz üzerinden takip edebilir ve plaka/tarih bazında rapor alabilirsiniz.

Filonuz için Yakıt Yönetim Hizmeti ile, talebiniz dahilinde filonuzun yakıt tüketimini kontrol ediyor, limitli yakıt almanızı ve yakıt maliyetinizi yönetmenizi ve optimize etmenizi sağlıyoruz. Böylelikle hem avantajlı fiyatlarla yakıt alımı gerçekleştirebilir, hem de yakıtla ilgili tüm maliyetleri kayıt altında tutabilirsiniz. Aynı zamanda sürücüler de kolay ve pratik yakıt almanın konforunu yaşarlar.

Filonuza ait tüm göstergeleri rapor olarak alabileceğiniz online raporlama aracımız ALD Net ile filonuzu takip edebilir, tanımlı parametreleri seçerek ihtiyacınıza yönelik raporlar düzenleyebilirsiniz.

Uzun dönem araç kiralama konusunda en avantajlı ve konforlu çözümler için bizimle iletişime geçiniz.

http://www.aldautomotive.com.tr/iletisim/iletisim-formu

Bizi arayın!
444 88 30