FİLO KİRALAMA

Filo kiralama hizmeti nedir?

Filo kiralama hizmeti ile; şirket araçlarınızın finansmanı ve bakım-onarım, sigorta vs. gibi bütün operasyonel işlemleri filo kiralama iş ortağınız tarafından yönetilir. Siz sadece işinizi yönetirsiniz. Filo kiralama hizmeti ile hem bütçenizi yönetmeniz kolaylaşır hem de zamandan tasarruf edersiniz.

ALD Automotive ile geniş araç yelpazesinden seçeceğiniz; dilediğiniz marka, model ve sayıdaki araçla filo kiralamada konforu deneyimleyebilirsiniz.

Filo kiralama ile aylık sabit maliyet sayesinde bütçe kontrolünüzü rahatlıkla yaparken, tüm servislerin fiyata dahil olması sayesinde sürpriz yaşamazsınız. Aynı zamanda 2. el riskinden de muaf olursunuz. 7/24 kesintisiz müşteri hizmetiyle operasyonel süreçte vakit kaybetmez, enerji ve bütçenizi kendi iş planınız için kullanabilirsiniz.

ALD Automotive'in filo kiralama konusunda uzun yıllardır edindiği tecrübe sonucunda, bu yolda çıkabilecek tüm olumsuzluklara karşı donanım sahibiyiz.

Uzun dönem araç kiralama hizmeti  neleri kapsar?

  • Kiralama süresi boyunca, araçlarınızla ilgili vergi, bakım, onarım, sigorta, yedekleme, yol yardım ve lastik yönetimi gibi giderler uzun dönem araç kiralama şirketi tarafından karşılanır.
  • Bu hizmetleri kira süresi boyunca sabit aylık kira bedeli karşılığı alırsınız.

Hangi araçlar kiralanabilir?

  • Uzun dönem araç kiralama kapsamında, istediğiniz her marka ve model binek aracı, 24-48 aylık uzun süreli araç kiralama sözleşmeleri ile belirlediğiniz kilometre limitlerinde kiralayabilirsiniz.

Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmeti İle;

Şirket araçlarınızı kiralayıp, sizlere sunulacak operasyonel ve finansal avantajlardan yararlanın!

Şirket ihtiyacınız tek araç dahi olsa, aracınızı kiralamak satın almaktan daha ekonomiktir. ALD Automotive ile  24,36 ve 48 ay süre ile  uzun dönem araç kiralama yapabilirsiniz. Üstelik bütün bu süreç boyunca 7/24 kesintisiz müşteri hizmeti alarak, operasyonel işlemlerle uğraşmadan zaman ve kaynak yönetimi yapabilir, enerji ve bütçenizi   kendi işinizi geliştirmek için kullanabilirsiniz.

Filo kiralama süreciniz boyunca, sektördeki  60 yılı aşkın global tecrübemiz ve güçlü alt yapımız ile sunduğumuz destek hizmetlerden de faydalanırsınız.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, 444 88 30 numaları Müşteri Hizmetleri hattımıza ulaşabilir ve gerekli desteği alabilirsiniz.

 

Bizi arayın!
444 88 30