ALD AUTOMOTİVE DÜŞLERİMİ BOYAR MISIN?

DÜŞLERİMİ BOYAR  MISIN?

LET'S COLOR THE CHILDREN'S LIVES TOGETHER'

 

ALD Automotive ailesi olarak  ,Düşlerimi Boyar mısın? projesi kapsamında, Göztepe Hastanesi Çocuk Onkoloji Bölümü’nde tedavi gören çocuklar için ALD Sosyal Aktivite odası yapmaya gönüllü olduk. Göztepe Hastane’sinin  tahsis ettiği bir odayı, baştan sona dekore ederek, çocukların kitap okuyabilecekleri, oyun oynayabilecekleri, aktivite yapabilecekleri, çizgi film izleyebilecekleri özel bir mekana dönüştürdük.

Şirketimiz bünyesinde oluşturduğumuz Gönüllüler Takımı  olarak, hastane koridor duvarlarının boyanmasından, hafta sonu  aktivitelerine kadar çocukları mutlu edecek herşey için gönüllü olduk.

 Hayata Renk ver Derneği, tarafından verilen SOSDES eğitimlerine katılıp, çocuklarla doğru ve etkili iletişim kurmanın yollarını öğrendik. Her ayın son haftasonu, minik dostlarımızla Göztepe Hastanesindeki  odamızda buluşup  eğlenceli aktiviteler yapıyoruz.

 Bunun yanısıra, şirketimizin girişine büyük bir oyuncak kutusu koyduk  ve bu oyuncak kutusunda toplanan oyuncakları ve kitapları da düzenli olarak gittiğimiz ziyaretlerde çocuklara armağan ediyoruz ve paylaşmanın mutluluğunu birlikte yaşıyoruz.

 ALD Automotive Grubu faaliyet gösterdiği ülkelerde kurumsal sosyal sorumluluk bilinci ile birçok önemli projeyi hayata geçirmektedir.

 

Bizi arayın!
444 88 30