FİLO KİRALAMA HİZMETLERİMİZ

60 yılı aşkın tecrübesiyle Avrupa’nın bir numaralı filo kiralama devi olan ALD Automotive, 10 yılı aşkındır Türkiye pazarında operasyonel filo kiralama hizmeti sunmaktadır.

Hangi hizmetleri sunuyoruz?

Türkiye’nin tüm bölgelerine hitap eden geniş hizmet ağı, profesyonel kadrosu ve sunduğu  yüksek hizmet kalitesi ile, her sektörden firmaya filo kiralama hizmeti vermektedir. Kiralama kontrat süresi boyunca sundugu hizmetler ile, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlamaktadır.

Müşterilerimiz, onlara özel sunduğumuz filo kiralama hizmetleriyle operasyonel faaliyetlerini sorunsuz bir şekilde yürütürken, işletmelerini büyütmenin keyfini sürüyor.

 

Bizi arayın!
444 88 30
Tescil - Teslimat
Tescil - Teslimat
Filo kiralama siparişi verdiğiniz andan başlayarak aracınızın ruhsat, tescil ve teslimat işlemlerini yürütüyor, aracınızı tedarikçisinden temin edip, tüm vergilerini ödeyip, size teslim ediyoruz.
Bakım-Onarım
Bakım-Onarım
Uzun dönem kiraladığınız araçların tüm bakım ve onarım işlemleri sizlere ek bir ücret yansıtılmadan ALD Automotive’in anlaşmalı olduğu yetkili servisleri tarafından hızlı bir şekilde halledilir.
Yol Yardımı
Yol Yardımı
ALD Automotive sizlere sınırsız bir filo kiralama hizmeti sunuyor. Aracınızın yolda kalması, arızalanması gibi durumlarda Türkiye’nin her şehrinde bulunan geniş hizmet ağımızla yardımınıza koşuyoruz.
Sigorta
Sigorta
ALD Automotive’den kiraladığınız araçlar yüksek teminatlı sigorta kapsamında olup, sizlere güvenli bir seyahat imkanı sunmaktadır.
Lastik Yönetimi
Lastik Yönetimi
ALD Automotive’nin sizlere sunduğu profesyonel lastik yönetim sistemi ile araçlarınız lastikleri talep etmeniz durumunda mevsim koşullarına göre değiştirilir. Böylelikle her hava koşuluna uygun araçlarla yolunuza devam eder. İşlerinizi aksatmazsınız.
Yedek Araç
Yedek Araç
Aracınızın kaza ve arızalanma gibi istenmeyen durumlarında tüm kontrolü ele alıyoruz. Sizlere her hangi bir ek ücret ödetmeden, kilometre limiti olmadan sağladığımız yedek araç imkanlarıyla işinizi sürdürüyor, firmanızı büyütüyoruz.
Adresten Adrese
Adresten Adrese
İstanbul il sınırları içerisinde, periyodik bakım, lastiklerin değişimi ve hasar onarımı gibi hizmetler için aracınız kapıdan alınır ve tüm bakımları yapıldıktan sonra sizlere teslim edilir.
Kısa Dönem Araç
Kısa Dönem Araç
Sipariş ettiğiniz aracı tedarik edene kadar sizlere kilometre limiti olmayan araç temin ederek, operasyonunuzun her daim ilerlemesini sağlıyoruz. Kira kontratınız kapsamında sunduğumuzbu hizmetimizle beraber filonuzu yönetmeye ilk günden başlamanın avantajını yaşıyorsunuz.
Yakıt Yönetimi
Yakıt Yönetimi
Aracınız yakıt kontrolü sizde olsun, hem mali açıdan hem de iş gücü açısından avantajlarımızdan yararlanın. Taşıt tanıma sistemi ve akıllı anahtarlık hizmetleriyle yakıt faturalarınızı kontrol edin, aylık yakıt tüketiminiz hakkında her zaman bilgi sahibi olun.
Profesyonel Danışmanlık ve Raporlama
Profesyonel Danışmanlık ve Raporlama
Profesyonel satış ekibimiz tarafından markanızın ihtiyaçlarına uygun filo kiralama stratejisini geliştirmek amacıyla yaptığımız danışmanlık çalışmalarımızla operasyonel faaliyetlerinizi kusursuz yürüteceğiniz filo yönetim politikaları belirliyoruz. Ayrıca filonuzun tüm hareketlerini web üzerinden izleyebileyeceğiniz portalımız My ALD sistemiyle de rahat yönetim anlayışını sizlere sunuyoruz.
Güvenli Sürüş Programı
Güvenli Sürüş Programı
Sürücü güvenliği ve çevre dostu filo
Sözleşme Sonu Araç İadesi
Sözleşme Sonu Araç İadesi