COVID 19 HAKKINDA BİLGİLENDİRME

ALD Automotive; iş sürekliliğini sağlamak, ekiplerinin ve müşterilerinin güvenliğini garanti altına almak adına gerekli aksiyonları almış bulunmaktadır.

ALD Automotive, COVID-19’un seyrini yakından takip etmekte olup, Dünya Sağlık Örgütü (WHO), Societe Generale Grubu ve hükümet yetkilileri tarafından verilen talimatlar çerçevesinde hareket etmektedir.

Önceliğimiz; çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sağlığı ile güvenliği olup, iş sürekliliğini sağlamak için gerekli tüm önlemleri aldık. Herhangi bir olası bulaşma riskini azaltmak üzere mühim olan önlemlerden; hijyen ve sosyal mesafe tedbirleri, ekiplerin dönüşümlü çalışması, uzaktan çalışma gibi gerekli aksiyonları almış bulunmaktayız.

Mevcut durum beraberinde bazı kısıtlamaları getirse de, bu zor günlerde ihtiyacınız olan mobilite desteğini ve yardımını sunmak üzere hizmetinizde olmaya devam ediyoruz. Herhangi bir sorunuz olması durumunda, 444 88 30 nolu telefon numarasından ve crm.tr@aldautomotive.com adresinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşmanızı önemle rica ederiz. Bu olağanüstü dönemde müşterilerimizin memnuniyetinin devamlılığını sağlamak amacı ile ekibimiz  yoğun bir şekilde çalışmaya devam etmektedir. 

Mobilite çözüm ortağınız olarak, ALD Automotive’e güvendiğiniz için teşekkür eder, herhangi bir sorunuz olması durumunda sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. 

Bizi arayın!
444 88 30