FİLO KİRALAMA

ALD Automotive ile geniş araç yelpazesinden seçeceğiniz; dilediğiniz marka, model ve sayıdaki araçla filo kiralamada konforu deneyimleyebilirsiniz.

Filo kiralama ile aylık sabit maliyet sayesinde bütçe kontrolünüzü rahatlıkla yaparken, tüm servislerin fiyata dahil olması sayesinde sürpriz yaşamazsınız. Aynı zamanda 2. el riskinden de muaf olursunuz. 7/24 kesintisiz müşteri hizmetiyle operasyonel süreçte vakit kaybetmez, enerji ve bütçenizi kendi iş planınız için kullanabilirsiniz.

ALD Automotive'in filo kiralama konusunda uzun yıllardır edindiği tecrübe sonucunda, bu yolda çıkabilecek tüm olumsuzluklara karşı donanım sahibiyiz.

Günümüzde büyük ya da küçük fark etmez; satış, pazarlama ve lojistik gibi sektörlerin filo kiralamaya ihtiyaç duyduğu bir gerçek.Filo kiralama size çok sayıda avantaj sağlayarak, bütçe ve zaman planlaması konusunda da yardımcı olur.

Bakım-onarım, lastik yönetimi, yol yardım, yedek araç, sigorta ve risk yönetimi gibi teknik konularda, yardım isteyeceğiniz tek adres ALD Automotive olur. Pratik ve sonuca ulaştıracak çözümleri sayesinde filo kiralama konusunda destek hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.

Yaşayabileceğiniz kaza gibi olumsuz durumlarda, ilgili tutanak alındıktan sonra size yeni bir araç sağlıyoruz. Böylelikle iş hayatınızda herhangi bir aksaklık yaşamanızı da engellemiş oluyoruz.

Filo kiralama, araç satın almaya göre çok daha karlı ve avantajlı bir opsiyondur. Sözleşme sınırları ve sizin belirleyeceğiniz kriterler sonucunda, ödemelerinizi aylık ve sabit ücretlendiriyoruz.

ALD Automotive'in 60 yılı aşkın bir süredir edindiği tecrübe, kaliteli hizmet sunmanın bilinci ve deneyimli kadrosuyla sizlere çözüm ortağı olmaktan keyif alıyoruz. Zaman ve bütçe tasarrufu ile yaptığımız işte en iyi olmak ve Avrupa’da lider firma sıfatının hakkını vermek için, gururla çalışıyoruz.

UZUN DÖNEM ARAÇ KİRALAMA

Uzun dönem araç kiralama, şirket araçlarınızı satın almak yerine sabit aylık kira bedeli ile kiralayabileceğiniz bir finansman modelidir. 

Uzun dönem araç kiralama hizmeti  neleri kapsar?

  • Kiralama süresi boyunca, araçlarınızla ilgili vergi, bakım, onarım, sigorta, yedekleme, yol yardım ve lastik yönetimi gibi giderler uzun dönem araç kiralama şirketi tarafından karşılanır.
  • Bu hizmetleri kira süresi boyunca sabit aylık kira bedeli karşılığı alırsınız.

Hangi araçlar kiralanabilir?

  • Uzun dönem araç kiralama kapsamında, istediğiniz her marka ve model binek aracı, 24-48 aylık uzun süreli araç kiralama sözleşmeleri ile belirlediğiniz kilometre limitlerinde kiralayabilirsiniz.

Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmeti İle;

Şirket araçlarınızı kiralayıp, sizlere sunulacak operasyonel ve finansal avantajlardan yararlanın!

Siz de filonuzun bakım – onarım, MTV,  kasko ve aracın ikinci eldeki değer kaybı gibi masraflarından sıkıldınız mı?

Şirket ihtiyacınız tek araç dahi olsa, aracınızı kiralamak satın almaktan daha ekonomiktir. ALD Automotive ile  24,36 ve 48 ay süre ile  uzun dönem araç kiralama yapabilirsiniz. Üstelik bütün bu süreç boyunca 7/24 kesintisiz müşteri hizmeti alarak, operasyonel işlemlerle uğraşmadan zaman ve kaynak yönetimi yapabilir, enerji ve bütçenizi   kendi işinizi geliştirmek için kullanabilirsiniz.

ALD Automotive ile yapacağınız uzun dönem araç kiralama işleminde, marka, model, kilometre sınırı ve daha bir çok değişkeni siz belirlersiniz. Biz de bu talepleriniz doğrultusunda size en uygun seçenekleri oluşturur, böylelikle hem ekonomik hem de kullanışlı çözümleri sunarız.

Filo kiralama süreciniz boyunca, sektördeki  60 yılı aşkın global tecrübemiz ve güçlü alt yapımız ile sunduğumuz destek hizmetlerden de faydalanırsınız.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, 444 88 30 numaları Müşteri Hizmetleri hattımıza ulaşabilir ve gerekli desteği alabilirsiniz.

Aracınız ile ilgili, hasar, lastik mekanik arıza ve yol yardımına ihtiyaç duyacağınız daha bir çok konuda, çekici, yedek araç  gibi pratik ve hızlı çözümler sunuyor, programınızı aksatmadan size kesintisiz mobilite imkanı sağlıyoruz.

Bizi arayın!
444 88 30